RSS
Новости
24 апреля 2020, 11:52
Японія побудувала 73 найбільші у світі плавучі сонячні станції
Японія встановила 73 з 100 найбільших у світі плавучих сонячних електростанцій.

Таким чином країна компенсує нестачу суші.

Найбільшу плавучу сонячну станцію площею 18 гектарів встановили у водосховищі Ямакура. СЕС складається з близько 50 000 сонячних панелей і виробляє 15 635 МВт*год електроенергії на рік і забезпечує електроенергією 5000 будинків.

Дві гігантські плавучі сонячні електростанції, розташовані на водній гладі озер Нішіхіра і Хігашіхіра японського міста Като, генерують 3300 МВт*год електроенергії на рік, забезпечуючи енергопотреби близько 920 домогосподарств.

Плавучі електростанції безпечні, ефективні завдяки природному охолодженню та генерують більше електроенергії у порівнянні з сонячними панелями на дахах, а також не дають воді випаровуватися. 

Нове законодавство, введене у 2017 році, спрямоване на збільшення частки електроенергії з відновлюваних джерел в країні при посиленні державного нагляду за відновлюваними проектами для забезпечення їх ефективності, а також закупкою більшого обсягу електроенергії з відновлюваних джерел.

До 2030 року Японія планує збільшити частку відновлюваних джерел у енергетичному балансі до 24%.

Раніше повідомлялося, що Японія побудує морські вітрові станції загальною потужністю 139 МВт. Проект реалізує японський розробник проектів в сфері вітроенергетики Akita Offshore Wind (AOW).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!