RSS
Новости
8 мая 2020, 17:24
Всі по домівках: за період карантину витрати британців на електроенергію зростуть в середньому на 32 фунта
Згідно з дослідженням comparethemarket.com, витрати на електроенергію в британських домогосподарствах збільшаться на третину, в середньому на 32 фунта стерлінгів на місяць, оскільки споживачі використовують більше енергії, перебуваючи в своїх будинках під час карантину.

Згідно з даними опитування, майже три чверті (72%) з 2000 споживачів повідомили про збільшення споживання електроенергії під час карантину, при цьому 48% повідомили, що все більше людей працює з дому.

Додаткове використання електроенергії може призвести до збільшення рахунків за електроенергію на 37%. Згідно з даними comparethemarket.com, це збільшить витрати домогосподарств в середньому на 32,31 фунта на місяць або 387 фунтів стерлінгів на рік.
 
Якщо люди продовжать працювати з дому протягом більш тривалого періоду часу, веб-сайт оцінює середньорічну вартість комбінованого рахунку за газ і електроенергію, яка може вирости з 1 034 фунтів стерлінгів до 1 421 фунтів стерлінгів.

Більш високі рахунки за електроенергію викликають занепокоєння майже у половини опитаних (44%) споживачів.

"В даний час споживачі економлять гроші, які зазвичай витрачають на їжу і на подорожі", - сказав Пітер Ерл, голова відділу енергетики на сайті comparethethemarket.com.

"Більшість людей стурбовані тим, що через додаткове споживання, їх витрати на електроенергію зростуть. Особливо занепокоєні домогосподарства з високим споживанням енергії", - сказав він.

Близько третини домогосподарств (36%) кажуть, що вони вимикають центральне опалення протягом дня, а більше чверті (27%) обмежують кількість освітлення, яке вони використовують.

Нагадаємо, Великобританія прожила 18 днів 6 годин і 15 хвилин без спалювання вугілля для виробництва енергії в 2020 році - це новий рекорд країни.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!