RSS
Новости
8 мая 2020, 19:12
Україна відмовилася від електроенергії з Білорусі – ЗМІ
Міністерство енергетики та захисту довкілля переглянуло прогноз балансу електроенергії на 2020 рік, повністю відмовившись від поставок із Білорусі, а також Росії. Про це йдеться у документі, який має в своєму розпорядженні білоруська служба Радіо Свобода.

Повідомляється, що загальний обсяг поставок електроенергії з Білорусі в 2020 році планується в обсязі 150 мільйонів кіловат-годин. Повідомляється, що обсяг вичерпався протягом січня, лютого та квітня.

Раніше литовський уряд неодноразово закликав Україну утриматися від імпорту енергії з білоруської АЕС, що будується неподалік кордону з Литвою, за кількадесят кілометрів від столиці країни Вільнюса. 

Через зменшення споживання енергії, спричинене карантином, нині в Україні працює 11 із 15 енергоблоків усіх українських АЕС, решта ремонтуються або здаються в резерв для забезпечення роботи всіх енергоблоків на номінальному або близькому до номінального рівні.

Раніше повідомлялося, що НЕК "Укренерго" з 10 квітня по 24 травня 2020 року обмежить до нуля пропускну спроможність міждержавних перетинів з РФ і Білоруссю для виключення імпорту електроенергії в Україні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!