RSS
Новости
8 мая 2020, 21:38
В Оксфорді встановлять 52-мегаватну гібридну систему зберігання енергії для переходу на електромобілі
У місті Оксфорд(Велика Британія) встановлять літій-іонний акумулятор потужністю 50 МВт і ванадієвий редокс-акумулятор потужністю 2 МВт для переходу на електромобілі.

Проект у рамках реалізації плану перебудови транспортної інфраструктури міста реалізує британський енергетичний інноватор Pivot Power, дочірня компанія EDF Renewables UK. 

Ця гібридна комбінація об'єднає потужні можливості літій-іонної батареї з неруйнівними властивостями технології окислювально-відновного потоку ванадію і створить надійну систему, здатну задовольнити складні енергетичні потреби району.

Habitat Energy забезпечить оптимізацію системи на основі ML (машинного навчання), що дозволить їй більш ефективно задовольняти потреби в електроенергії та оптимізувати інтеграцію поновлюваних джерел енергії у мережу. Літій-іонний акумулятор потужністю 50 МВт і ванадієвий редокс-акумулятор потужністю 2 МВт постачатиме Invinity Energy.

«Pivot Power має на меті прискорити перехід Великобританії до чистого, електричного майбутнього, - наголосив Тім Роуз, керівник програми ESO у Pivot. - Інтелектуальна мережа живлення на відновлюваних джерелах енергії, яку ми встановлюємо в Оксфорді, забезпечить гнучку, надійну потужність для забезпечення масової швидкої зарядки електромобілів".

План перебудови транспортної інфраструктури Оксфорда покликаний прискорити перехід на електромобілі, першу партію яких міська рада отримала у рамках Energy Superhub Oxford( ESO), ініціативи Світового класу з декарбонізації енергії та транспорту по всьому місту.

Проект вартістю 41 млн фунтів стерлінгів фінансуватиметься протягом трьох років ESO, яка є частиною урядового плану «процвітання завдяки енергетичній революції» (PERC).

«Проект стане важливим технологічним кроком до досягнення сучасної інтелектуальної інтеграції з енергетичними системами та досягнення мети Великобританії з чистого нульового вуглецю до 2050 року, - зауважив Род Сондерс, заступник директора з викликів PERC. - ESO демонструє модель для міст, яка може бути відтворена на національному рівні для скорочення викидів вуглецю та поліпшення якості повітря, інтегруючи інноваційні технології для отримання максимального ефекту, ми демонструємо можливість використовувати енергетичний перехід для отримання довготривалої екологічної та економічної вигоди».

Раніше повідомлялося, що Tesla починає будівництво гігантської системи зберігання енергіїУстановка буде побудована на місці застарілої газової електростанції і дозволить накопичувати енергію сонця і вітру.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!