RSS
Новости
29 мая 2020, 17:48
ФДМУ змінив керівництво «Центренерго» та заявив про повернення компанії під контроль держави
Фонд державного майна України змінив генерального директора ПАТ «Центренерго» Володимира Потапенко на Олександра Корчинського та заявив про повернення державної генеруючої компанії під контроль держави. Про це 29 травня на своїй Facebook-сторінці повідомив голова фонду Дмитро Сенниченко. «Сьогодні ми повернули під контроль держави «Центренерго».

Незважаючи на весь спротив: судовий тролінг, неодноразове мінування будівлі Фонду держмайна, тиск на Наглядову раду «Центренерго». Ми зробили висновки після минулої невдалої спроби призначити нового керівника компанії, і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збір наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника «Центренерго» Олександра Корчинського», - написав він.

За словами Сенниченка, попереднє керівництво «Центренерго» приховувало від акціонера дані аудиту, тому першим завданням нового керівника буде виявити всіх «хто перейшов на темну сторону сили».

«Все це ми робимо для того, щоб «Центренерго» перетворилося з чорної діри українського бюджету, де зникли близько 100 млрд грн з 2004р, на двері до економічного розвитку та інвестицій», - зазначив голова фонду.

Нагадаємо, голова ФДМУ повідомив про замінування, він пов'язує такі дії зі зміною керівництва «Центренерго».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!