RSS
Новости
5 июня 2020, 19:28
"Кернел" інвестує в проекти альтернативної енергетики понад 170 млн доларів
"Кернел", одна з найбільших українських аграрних груп, спрямовує понад 170 млн доларів на реалізацію проектів альтернативної енергетики.

Згідно з повідомленням групи в Facebook 5 червня, зараз на Кропивницькому маслоекстракційному заводі на повну потужність працює турбіна для виробництва "зеленої" електроенергії потужністю до 7,5 МВт.

 "До 2021 року в такому форматі запрацюють ще шість заводів " Кернел "з сумарною генерацією більше 90 МВт. У тому числі - Старокостянтинівський МЕЗ, який зараз будується в Хмельницькій області і стане найбільшим сучасним олійно-екстракційним заводом в Україні", - відзначили в "Кернел".

 У групі уточнили, що Старокостянтинівський МЕЗ матиме турбогенератор потужністю до 20 МВт.

 "Кернел" - найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.  Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії;  рослинництво;  експорт зернових культур;  надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

Раніше повідомлялося, що "Кернел" отримав кредит від ЄБРР на будівництво ТЕЦ на біомасі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!