RSS
Новости
5 июня 2020, 20:31
Розділення Мінекоенерго: уряд призначив Буславець в.о. міністра енергетики
Ольга Буславець обійматиме посади першого заступника міністра енергетики України та в.о. міністра.

Уряд опублікував два рішення, що визначають обов'язки Ольги Буславець у новоствореному Міністерстві енергетики.

Розпорядження мають номери 602-р та 604-р від 03 червня 2020 року.

Зокрема, у зв’язку з перейменуванням Міністерства енергетики та захисту довкілля України Буславець вважається такою, що продовжує працювати на посаді першого заступника міністра енергетики України. Крім того, на неї поклали тимчасове виконання обов’язків міністра енергетики України.

Нагадаємо, Мінекоенерго розділили на Мінприроди та Міненерго. 1 червня відповідну постанову про поділ № 425 від 27 травня оприлюднено на урядовому порталі.

Згідно з постановою, Міністерство енергетики забезпечує формування та реалізує державну політику в електроенергетичному, ядернопромисловому, вугільно-промисловому, торфодобувному, нафтогазовому та нафтогазопереробному комплексах, забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива (крім забезпечення енергоефективності будівель та інших споруд) та у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики й теплопостачання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!