RSS
Новости
12 июня 2020, 15:11
На 5% економніша: нова Ford Fiesta отримала гібридну силову установку EcoBoost Hybrid
Модель Ford Fiesta є однією з найбільш популярних моделей компанії в Європі. Саме тому автовиробник вирішив розширити кількість версій в модельному ряді й додав до нього електрифіковану модель. Автівка буде обладнана системою Ford EcoBoost Hybrid, яка підвищує паливну економічність й дозволяючи водіям отримати задоволення від водіння.

Головним компонентом м’якої гібридної установки є стартер-генератор з ремінним приводом (BISG), що встановлений замість стандартного генератора змінного струму. Це дозволяє відновлювати та накопичувати енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування.

Також модель обладнають літій-іонним акумулятором з охолодженням.

Гібридна установка працює як маленький двигун, видаючи крутний момент до 24 Н/м. Разом з тим вона використовує накопичену енергію, щоб забезпечити підтримку крутного моменту ДВЗ під час звичайного водіння і прискорення, а також маючи електричні допоміжні пристрої Fiesta і знижуючи навантаження на двигун й витрату палива.

Потужність EcoBoost Hybrid складає 125 к.с. й дозволяє підвищити економію палива практично на 5% (в порівнянні з традиційним бензиновим двигуном EcoBoost тієї ж потужності).

Разом з тим система дозволила знизити ступінь стиснення 1,0-літрового двигуна EcoBoost й додати турбонагнітач більшого розміру для збільшення потужності.

 

Доступна буде й більш потужна BISG (153 к.с.) – в ній технологія Auto Start-Stop Fiesta EcoBoost Hybrid буде працювати в більш широкому діапазоні, і глушити двигун на невеликій швидкості, наприклад, коли автомобіль сповільнюється в пробці або перед світлофором. 

В моделі будуть доступні, окрім гібридної технології, адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки і розпізнавання дорожніх знаків.

Нагадаємо, Ford запатентував сонячний купол для зарядки електромобілів.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!