RSS
Новости
19 июня 2020, 10:49
В Buick показали електричний позашляховик Velite 7, який може проїхати 500 км без підзарядки
Компанія Buick презентувала електричний позашляховик Velite 7.

На ринок Китаю він має вийти вже в кінці нинішнього року.

Модель оснастили модульною літій-іонною батареєю з оптимізованим дизайном та покращеним хімічним складом. Також наявна система управління температурою акумулятора.

Більш повну інформацію компанія обіцяє презентувати ближче до запуску серійного виробництва. Наразі ж відомо, що довжина автівки досягає 4 264 мм, колісна база складає 2 675 мм. 

Електромобіль матиме 174 к.с. під капотом. В  Buick говорять, що на одній зарядці Velite 7 проїжджатиме до 500 кілометрів. Однак міряли відстань по застарілому циклу NEDC, тому реальний запас ходу становитиме близько 320 кілометрів.

“Buick посилює свою лінійку електромобілів абсолютно новою моделлю, яка матиме функціональність позашляховика і пробіг в 500 кілометрів. Ми доповнили його набором передових технологій для задоволення потреб прогресивних та екологічно орієнтованих китайських водіїв”, – зазначила виконавча директорка з продажу та маркетингу Buick Моллі Пек.

Раніше ЕлектроВісті писали, що незважаючи на пандемію Covid-19 і пов'язану з нею економічну кризу, обсяг продажів в сегменті «повних електромобілів» (BEV) і «гібридів» (PHEV) знизився відносно небагато в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - на 6% (продано 406 506 одиниць ). Продажі на глобальному автомобільному ринку в цілому впали набагато сильніше - на 26%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!