RSS
Новости
19 июня 2020, 12:23
Енергоатом протестував Порядок проведення аукціонів за двосторонніми довгостроковими договорами
18 червня 2020 року, Енергоатом-Трейдинг вперше брав участь в аукціоні з продажу електроенергії за двосторонніми довгостроковими контрактами.

Аукціон завершився без результатів. Натомість, спеціалісти не вважають це проблемою - адже перший день дав змогу протестувати чинний Порядок проведення аукціонів і надалі разом з міністерством більш плідно працювати над його ефективністю.

Енергоатом-Трейдинг виставляв на продаж на майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" 1 397 100 МВтг електроенергії базового навантаження в торговій зоні ОЕС України з постачанням у період 21.06.2020 – 31.12.2020. До продажу пропонувалося 300 лотів (пакетами по 100 лотів) за стартовою ціною 1500 грн/МВтг (без ПДВ).

Відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів, у спеціальних сесіях з продажу пакетів лотів за двосторонніми договорами беруть участь покупці, які придбавають електричну енергію винятково для власного споживання, при цьому за довгостроковими двосторонніми договорами - винятково покупці, частка електричної енергії в собівартості продукції яких становить не менше 30 відсотків.

Нагадаємо, що "Нафтогаз України" планує розширювати свою діяльність в напрямках відновлюваної енергетики, біогазу і водневих технологій. Про це під час онлайн-дискусії заявив глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!