RSS
Тренды
19 июня 2020, 14:22
Китай обмежить потужності вугільної енергетики величиною 1100 ГВт до кінця 2020 р
Потужності вугільних електростанцій Китаю до кінця 2020 року не повинні перевищувати 1100 гігават (ГВт), а кількість вугільних шахт - 5000 штук. КНР докладає зусиль щодо зниження надлишкових потужностей в галузі і збільшення споживання чистої енергії.

За підсумками 2019 року найбільший у світі споживач вугілля мав 1040 ГВт встановленої потужності вугільної генерації і 5268 вугільних шахт.

Верхня планка в 1100 ГВт була зафіксована в 13-му п'ятирічному плані (2016-2020), однак неодноразово звучали побоювання, що вугільна енергетика Китаю може далеко переступити її.

«(Китай) ліквідує застарілі і некваліфіковані вугільні енергоблоки ... (і) буде затверджувати нові вугільні енергетичні проекти упорядковано і помірно залежно від потреб», - йдеться в заяві Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР (NDRC).

Раніше оглядачі побоювалися, що через «кризу коронавіруса» Китай може повернутися до вугільних проектів для підтримки своєї економіки. Однак в червні 2020 року уряд Китаю зобов'язався виконати свої зобов'язання по Паризькій угоді, незважаючи на епідемію.

Китай продовжить підтримувати розвиток відновлюваної енергетики, за умови, що електроенергія, вироблена з відновлюваних джерел, може бути поглинена мережами, додав представник держави. Встановлена ​​потужність як вітрової, так і сонячної енергії досягне близько 240 ГВт до кінця року.

Нагадаємо, за підсумками 2019 року сумарно встановлена ​​потужність сонячних і вітрових електростанцій КНР склала 415 ГВт.

Раніше Електровісті повідомляли, що Китай встановив цільові показники по частці поновлюваних джерел у виробленні електроенергії на поточний рік, при цьому уряд буде стежити за тим, щоб кожна провінція виконувала свою індивідуальну ціль.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!