RSS
Новости
19 июня, 17:41
НКРЕКП оприлюднила проект рішення про збільшення тарифу "Укренерго" майже в 4 рази
Згідно з проєктом рішення Нацкомісії з регулювання енергетики та компослуг (НКРЕКП) тариф на передачу електроенергії ПрАТ НЕК "Укренерго" з 1 серпня 2020 року має збільшиться з 155,4 грн/МВт-год до 596,48 грн/МВт-год або майже учетверо. Про це йдеться в проєкті постанови НКРЕКП.

Відповідний документ вносить зміни до постанови НКРЕКП №2668 від 10 грудня 2020 року, яким на 2020 рік був встановлений тариф на постачання "Укренерго" на рівні 155,4 грн без ПДВ.

"У пункті 1, цифри "155,4" змінити на "596,48", – йдеться в проєкті рішення.

Також, з 1 серпня планується збільшення тарифів для операторів систем розподілу (ОСР) – обленерго.

За розрахунками споживачів, з якими спілкувалося видання, кінцевий тариф на електроенергію для великих промислових підприємств виросте з 1,5 до 2 грн/кВт-год.

Нагадаємо, 17 червня глава НКРЕКП Валерій Тарасюк заявив, що закладені в підписаному урядом із виробниками електроенергії з поновлюваних джерел (ВДЕ) меморандумі умови погашення накопиченої перед ними заборгованості можуть призвести до зростання тарифу оператора системи передачі НЕК "Укренерго" більш ніж утричі.

10 червня Кабмін підписав меморандум з об'єднаннями підприємств ВДЕ про зниження "зеленого" тарифу для СЕС потужністю від 1 МВт на 15 %. Для ВЕС зниження тарифу складе 7,5%. Серед положень меморандуму позначений перегляд тарифу НЕК "Укренерго" на постачання електроенергії для компенсації за "зеленим" тарифом.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП надало право «Укренерго» обмежувати приєднання до мереж нові ВДЕ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!