RSS
Новости
26 июня 2020, 11:33
Британію закликають перенаправити субсидії з деревини на сонце і вітер
Уряд Великобританії закликають перенаправити субсидії, які виділяються для вробництва електроенергії з біомаси, на відновлювані джерела енергії, такі як сонце і вітер.

Кампанію "скорочення викидів вуглецю, а не лісів" очолила Biofuelwatch при підтримці Dogwood Alliance, Natural Resources Defense Council (NRDC) і Південного центру екологічного права. 

"Надзвичайна ситуація з кліматом вимагає від нас побудувати справді чисту енергетичну економіку і припинити марнотратні субсидії для брудної енергії біомаси, - зауважив сo-директор Biofuelwatch Альмут Ернстінг. - Вирубка дерев, доставка їх з-за кордону і спалювання на електростанціях ніколи не були сумісні з необхідністю підтримувати глобальне потепління до 1,5 градусів - давно пора перенаправити цю допомогу на справжні кліматичні рішення, такі як вітер і сонячна енергія".

Екологічні групи стверджують, що британські виробники електроенергії з біомаси щорічно отримують понад 1,25 млрд доларів (1 млрд фунтів стерлінгів) з державних субсидій за рахунок плати за рахунки за електроенергію.

Учасники кампанії також виступають проти поставок деревини з зарубіжних ринків, де деревина може бути отримана шляхом руйнування середовища проживання і дикої природи.

«Дві найбільші глобальні екологічні проблеми - зміна клімату та втрата біорізноманіття - нерозривно пов'язані, тому збереження лісів має бути пріоритетом усіх урядів, - каже старший юрист NRDC Саша Сташвік. - Велика частина деревини, яка спалюється на британських електростанціях, вирубується і поставляється з південного сходу США, де ростуть екологічно чутливі ліси - ефективні і потужні системи уловлювання вуглецю з унікальною дикою природою, яка більше ніде у світі не зустрічається".

Раніше повідомлялося, Британія прожила 2 місяці без електрики від вугільних станцій вперше за століття

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!