RSS
Новости
26 июня 2020, 15:15
Арабський інвестфонд Mubadala зацікавлений у приватизації «Центренерго» та ряду обленерго – МЗС
Один з найбільших інвестиційних фондів світу Mubadala з ОАЕ ($229 млрд в управлінні) має зацікавленість у приватизації «Центренерго» та ряду обленерго, про це 23 червня повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

«Представників одного з найбільших інвестиційних фондів світу зацікавила участь у конкурсі щодо семи українських підприємств, серед яких Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго та низка Обленерго», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що МЗС та Фонд Державного майна України провели установчу зуcтріч із інвестиційним фондом Mubadala (ОАЕ) у розвиток домовленостей президента України Володимира Зеленського та лідера Об’єднаних Арабських Еміратів.

«За умови відкриття кордонів між Україною та ОАЕ, вже у липні може відбутися візит до України комісії фонду, яка зможе побачити та оцінити привабливість об’єктів», - додали в Міністерстві.

Зокрема, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував це так:

«Я дуже задоволений, що фонд Mubadala зацікавлений взяти участь у великій приватизації в Україні. Це хороший сигнал, що потужні світові гравці бачать великий потенціал України, і хочуть інвестувати. Крім того, участь великих інвестиційних фондів робить процес великої приватизації більш конкурентним».

Нагадаємо, державна компанія "Центренерго" коштує "мінус" 1,4 млрд грн, якщо порівнювати її заборгованість з вартістю активів. Про це на брифінгу повідомив глава Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!