RSS
Новости
26 июня 2020, 16:06
Китайська CRRC показала, які вагони поставить для метро Харкова
Китайська машинобудівна корпорація CRRC на своїй сторінці в Twitter опублікувала візуалізацію вагонів, які планує поставити Харківському метрополітену.

В коментарі до зображень вагонів китайський виробник відзначає, що "CRRC Тangshan офіційно виграла тендер на поставку рухомого складу для метро Харкова". Компанія повинна поставити 40 вагонів, запасні частини, інструменти та надати додаткові послуги для системи метро українського міста.


На початку червня стало відомо, що саме CRRC Тangshan виграла відкритий міжнародний тендер на поставку 8 складів метро, призначених для ліній Харківського метрополітену. Угода повинна бути виконана за 35 місяців. Розмір замовлених вагонів - 2675 мм в ширину і 3650 мм у висоту. Довжина кожного складу з п'яти таких вагонів - 96,18 м. Склади розраховані на колію 1520 мм і максимальну швидкість руху 80 км / год. Потяги не будуть мати перегородок між вагонами.

Пізніше Крюківський вагонобудівний завод заявив, що буде оскаржувати рішення тендерного комітету, яке обрало постачальником китайську компанію. Також КВБЗ направив скаргу в штаб-квартиру Європейського інвестиційного банку, який кредитує дану угоду.

Нагадаємо, бізнесмен і власник групи DCH Олександр Ярославський спільно з "Електроважмаш" буде виробляти низькопольні трамваї в Харкові. Випуск перших трамваїв заплановано не пізніше, ніж через 2 роки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!