RSS
Новости
26 июня 2020, 16:40
«Богдан Моторс» готовий локалізувати виробництво тролейбусів на 50%
Компанія «Богдан Моторс» заявила про готовність локалізувати виробництво тролейбусів на 50%, оскільки українські підприємства вже налагодили випуск частини комплектуючих. Про це повідомляється в прес-релізі підприємства.

«Ми думаємо, що саме такою і має бути вимога до локалізації виробництва тролейбусів в Україні, оскільки вітчизняні підприємства вже здатні виробляти тягові двигуни, струмоприймачі, системи управління тяговими двигунами, вузли з’єднання та інші складові», – наголошено в повідомленні.

Зарубіжні виробники громадського та комунального транспорту суттєво демпінгують на українському ринку завдяки підтримці виробництва такої техніки з боку їхніх держав. Завдяки меншій ціні іноземні компанії виграють українські тендери на державні закупівлі, а українські підприємства, не маючи можливості знизити ціну, змушені згортати свою діяльність.

«Запровадження локалізації дасть змогу завантажити українські підприємства й залишати податки в Україні. Запуск такої ініціативи також сприятиме вкладенню додаткових іноземних інвестицій у виробництво вузлів, частин і агрегатів на території України», – наголошено в прес-релізі.

Як повідомляв GMK Center, днями у Верховній Раді зареєстрували законопроект №3739, який пропонує закріпити вимогу щодо локалізації виробництва машинобудівної продукції на 25-40%. Вимога локалізації поширюватиметься на чотири підгалузі машинобудування: залізничний транспорт, міський пасажирський транспорт, комунальна техніка та спецтехніка, енергетичне машинобудування.

Методику визначення ступеня локалізації затвердить Кабінет Міністрів.

Раніше ElektroVesti писали, «Богдан Моторс» завершує створення першого власного електробуса.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!