RSS
Новости
26 июня 2020, 20:34
«Укренерго» підписало контракт з китайською компанією на реконструкцію підстанцій «Рівне» та «Калуш»
НЕК «Укренерго» підписало контракт з компанією Xian Electric Engineering Co. Ltd. (Китайська Народна Республіка) на проведення реконструкції двох підстанцій Західної енергосистеми (Західної ЕС) — 330 кВ «Рівне» та 220 кВ «Калуш». Вартість контракту – 26,98 млн євро (без ПДВ).

«Компанія Xian Electric Engineering була визнана переможцем міжнародних конкурсних торгів за Лотом №1 Пакету «Реконструкція підстанцій Західної ЕС». В тендері брали участь 15 компаній з таких країн, як Китай, Німеччина, Іспанія, Туреччина, Азербайджан, Корея та Україна», - йдеться у повідомленні компанії.

Компанія зауважує, що проект передбачає комплексну реконструкцію підстанцій, із заміною силового обладнання та впровадженням автоматизованої системи керування технологічними процесами. А особливістю реконструкції буде встановлення комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (КРПЕ) відповідних класів напруги.

Реконструкція підстанцій буде проведена в межах реалізації Другого проекту з передачі електроенергії (ППЕ-2), який фінансується за кредитні кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) та Фонду чистих технологій.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" успішно випробувало дистанційне керування підстанціями ПС 750 «Київська» ТА ПС 330 «Північна»

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое