RSS
Новости
26 июня 2020, 21:30
Після розслідувань журналістів у Раді ініціювали аудит "Центренерго"
Після публікації журналістських розслідувань програми "Схеми" та програми "Наші гроші" про ймовірні махінації на підприємстві "Центренерго" голова енергетичного комітету ВР Андрій Герус звернувся до Кабміну та Фонду держмайна з вимогою провести аудит на підприємстві.

"За даними ЗМІ (відповідні відомості було поширено у матеріалі Радіо Свобода, а також у програмі "Наші гроші" з Денисом Бігусом) протягом тривалого часу на ПАТ "Центренерго" могли мати місце корупційні схеми", – йдеться у зверненні Геруса.

"З метою повного розслідування можливих зловживань на публічному акціонерному товаристві "Центренерго" та притягнення винних осіб до відповідальності прошу провести аудит діяльності ПАТ "Центренерго" за 2019 рік", – підкреслив він. 

16 червня прем’єр Денис Шмигаль дав доручення Голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку, міністру фінансів Сергію Марченку та заступнику Держсекретаря Кабміну Геннадію Плісу розглянути звернення Андрія Геруса.

Раніше повідомлялося, що ПАТ «Центренерго» станом на початок червня 2020р має близько 4 млрд грн кредиторської заборгованості. Про це 4 червня повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!