RSS
Новости
26 июня, 22:41
Дубінський ініціює подання в Конституційний суд для оскарження законодавства про «зелені» тарифи
Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський підготував подання та планує залучити колег для звернення в Конституційний суд України з метою оскарження законодавства про «зелені» тарифи. Відповідну заяву він зробив 26 червня на засіданні НКРЕКП.

«Щодо «зеленого» тарифу і такого великого бажання захистити його, ми вже знайшли рішення, яке нам дозволяє це питання врегулювати та вирішити. Треба звернутися в Конституційний суд, отримати рішення, що ті тарифи були прийняті не конституційно. Тому, що були введені як додатковий податок на споживача, та не мали ніякого відношення ні до «зеленої» енергетики, ні до екології, ні до захисту довкілля, ні до чого, а тільки до отримання надприбутків. Відповідне конституційне звернення я вже підготував», - сказав він.

За його словами, він з народними депутатами 30 червня зберуть необхідну кількість підписів (мінімум 45), щоб направити подання в Конституційний суд.

Раніше повідомлялося, що зареєстрований у Верховній Раді законопроект про вдосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з ВДЕ передбачає зниження з 1 липня "зеленого" тарифу для ВЕС від 2,5 до 20%, для СЕС - від 2,5% до 60% в  залежно від потужності і часу введення в експлуатацію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!