RSS
Новости
3 июля 2020, 10:17
Місто Сідней перейшло на 100% електроенергії з ВДЕ
Місто Сідней, Австралія, офіційно перейшло на 100% відновлювану електроенергію, що надходить від вітрових та сонячних електростанцій з різних регіонів Нового Південного Уельсу.

«Зеленою» електроенергією живляться всі будівлі, склади та інші споруди, вуличні ліхтарі, а також знакові місця Сіднея. Так само, на електрику з відновлюваних джерел перейшло й австралійське місто Аделаїда.

«Ми в умовах кліматичної надзвичайної ситуації. Якщо ми хочемо скоротити викиди та підтримати зелений енергетичний сектор, усі рівні влади повинні терміново перейти на відновлювану енергію», – сказав міський голова Сіднея Клевер Мур

Зазначається, що міста відповідальні за 70% викидів парникових газів у всьому світі. Місто Сідней уклало договори про купівлю електроенергії з вітрових та сонячних електростанцій в Глен-Інсі, Вагга-Вагга та регіоні Шолхафен на суму близько 60 мільйонів доларів.

Раніше ЕлектроВісті писали, що уряд і парламент Данії підписали Кліматичну угоду (Klimaaftale), метою якої є скорочення викидів CO2 на 3,4 млн тонн до 2030 року - на 70% від рівня 1990 року. В рамках угоди прийнято рішення про створення двох морських вітроенергетичних островів-центрів загальною потужністю 5 ГВт.

Також Рада міністрів Іспанії затвердила Королівський указ-закон з рядом заходів, спрямованих на упорядкований і швидкий перехід до енергосистеми зі 100% відновлюваною електроенергією і сприяння відновленню економіки відповідно до Європейської зеленої угоди.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!