RSS
Новости
3 июля 2020, 15:22
Литовці запустили на маршрут електробус з перероблених пластикових пляшок
На вулицях Клайпеди курсують електробуси виготовлені з перероблених пластикових пляшок. Нові електробуси Dancer запустила у серійне виробництво литовська компанія Vejo Projektai.

Кузов 12-метрового електробуса виготовлений з композитного матеріалу, основну частину якого складають перероблені пластикові пляшки. Електробус оснащений мотор-колесами в мостах ZF, сумарна потужність яких становить 340 к.с. Dancer використовує літій-титанатні батареї Toshiba на 60 кВт*год. акумулятори за допомогою пантографа можна повністю зарядити за 10 хвилин.


Ключовими особливостями моделі стала задня частина кузова, виконана зі зворотним нахилом, а також вбудований в задню панель екран. На дисплей, який обернений до пішоходів і автомобілів, які їдуть позаду, можна виводити як інформацію про маршрут електробуса, так і рекламу.


За екстер'єр електробуса його автори отримали дизайнерську премію Golden A ' Design Award.

Dancer може брати на борт до 93 пасажирів - для полегшення посадки маломобільних пасажирів передбачені система кнілінгу, що опускає кузов у бік тротуару, а також пандус. 


Для водія передбачена повністю цифрова панель приладів і додаткові вертикальні екрани з боків від неї, оскільки Dancer комплектується відеокамерами замість традиційних дзеркал заднього виду.

Як мінімум, 4 нові електробуси Dancer запустили на маршрути третього за величиною міста Литви.


Раніше ElektroVesti писали, що «Богдан Моторс» завершує створення першого власного електробуса.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!