RSS
Новости
3 июля 2020, 17:00
Герус запропонував відновити імпорт електроенергії з Росії
Голова комітету Верховної ради з питань енергетики Андрій Герус виніс на голосування комітету законопроект №3657-1, яким планується внести поправки в закон "Про ринок електроенергії". Для відновлення пропонується відновити раніше заборонений імпорт електроенергії з країн СНД, зокрема Росії.

Про це йдеться на сайті парламенту.

Даний законопроект на виїзному засіданні 1 липня підтримало 11 депутатів комітету, що дозволяє передати документ для прийняття в стінах парламенту.

Зокрема, за законопроект і відкриття імпорту електроенергії з РФ проголосували: від фракції "Слуга народу" Андрій Жупанин (автор законопроекту), Андрій Герус, Олег Семінський, Дмитро Припутень, Євгеній Броварників, Сергій Нагорняк, Анатолій Костюх, а також Юрій Шаповалов, (депгрупа "Партія "За майбутнє"), Максим Єфімов (депгрупа "Довіра"), Інна Совсун ("Голос"), Ганна Скороход (позафракційна).

Раніше ElektroVesti писали, що Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за відновлення імпорту електроенергії з Росії та Білорусі після зняття карантину, щоб забезпечити на ринку конкуренцію. Про це сказав глава регулятора Валерій Тарасюк.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: rbc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!