RSS
Новости
3 июля 2020, 21:32
Бельгія посіла четверте місце у світі за потужністю офшорної вітроенергетики
Бельгія посіла четверте місце за потужністю вітряних електростанцій у прибережних зонах. Про це заявила Асоціація інвесторів і власників ВЕС.

На початку травня, коли у Бельгії була введена в експлуатацію вітроелектростанція Northwester 2, потужність морської вітроенергетики у країні досягла 1775 МВт.

Встановлені у бельгійській частині Північного моря ВЕС загальною потужністю 1775 МВт щорічно забезпечують електроенергією 1,8 млн домогосподарств.

До кінця 2020 року у бельгійській частині Північного моря буде введена в експлуатацію найбільша вітроелектростанція SeaMade – і потужність офшорної вітроенергетики у країні досягне 2262 МВт і щорічно забезпечуватиме електроенергією 2,2 мільйона домогосподарств.

Перше місце у світі за потужністю вітряних електростанцій у прибережних зонах зайняла Великобританія - 10 428 МВт, друге - Німеччина (7659 МВт), а третє - Китай (близько 7000 МВт). У Данії потужність морської вітроенергетики досягла 1703 МВт.

Раніше повідомлялося, що у Бельгії запустили перший офшорний вітропарк із турбінами потужністю 9,5 МВт кожнаВітроелектростанція має загальну потужність 219 МВт та є першим проектом з турбінами V164-9,5 МВт для комерційної експлуатації.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!