RSS
Новости
10 июля 2020, 19:59
Зростання тарифу на передачу призведе до здорожчання електроенергії для металургів на 13% - Interpipe
Можливе зростання тарифу на передачу НЕК «Укренерго» з діючого значення 155,4 до 327,9 грн/МВт-год, яке заплановане рішеннями НКРЕКП, призведе до здорожчання витрат на купівлю електроенергії на 13% для металургійних підприємств. Про це повідомила прес-служба металургійної корпорації Interpipe.

«Перегляд тарифу на транспортування призведе до здорожчання електроенергії для металургів в середньому на 13%», - йдеться у повідомленні. Зростання вартості електроенергії для електроплавильного заводу Interpipe Steel матиме негативний вплив на продаж металопродукції на світовому ринку.

«На сьогодні 85% нашої продукції експортується, а здорожчання електроенергії призведе до катастрофічних наслідків – аж до повної втрати продажів на зовнішніх конкурентних ринках і зупинки підприємства», - сказав директор з економіки та фінансів Interpipe Денис Морозов.

Металургійна компанія виступила проти підняття тарифу на передачу та закликала Кабінет міністрів та НКРЕКП не допустити зростання тарифів на електроенергію для промислових підприємств.

Раніше повідомлялося, що Українська асоціація виробників феросплавів вважає завищеним запропонований Нацрегулятором тариф на передачу електроенергії НЕК "Укренерго".

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!