RSS
Новости
10 июля, 21:30
Штат у Індії побудує сонячні станції загальною потужністю 2 ГВт
В Індії у штаті Уттар-Прадеш планують побудувати об'єкти на відновлюваних джерелах енергії загальною потужністю 2 ГВт.

Проект реалізуватиме новостворене спільне підприємство у складі агентства "Uttar Pradesh New Renewable Energy Development Agency» і енергокомпанії «THDC India» у рамках програми Міністерства нової та відновлюваної енергетики Індії (MNRE). 

На першому етапі відбудеться зведення СЕС сумарною потужністю 600 МВт і вартістю $315 млн.

При цьому влада штату планує довести потужність сонячних установок на дахах «зелених» будівель до 4 300 МВт.

Уряд штату надасть субсидію у розмірі від 15 тис до 30 тис рупій кожному споживачу для установки сонячних електростанцій на даху. При цьому близько 10 тис учасників програми розвитку навичок «Suryamitra» Національного інституту сонячної енергетики, MNRE і уряду Індії навчать встановлювати, експлуатувати та технічно обслуговувати сонячні панелі, а також підготують кандидатів-підприємців у секторі сонячної енергетики.

Частка UPNEDA у новому СП складе 26%, а енергокомпанії, якою володіють індійський уряд і влада штату, буде належати 74% акцій.

Програма розвитку сонячної енергетики штату від 2017 року передбачає стимулювання розвитку ВДЕ-генерації та споживання електроенергії з ВДЕ шляхом заохочення участі в проектах будівництва об'єктів ВДЕ-генерації приватного сектора і надання інвестиційних можливостей для розвитку сонячної енергетики в Індії. Вона спрямована на створення в штаті підключених до мережі сонячних електростанцій сукупною потужністю 10700 МВт. Ця сонячна енергія знизить викиди вуглекислого газу на 13 669 250 тонн на рік.

Енергокомпанія «THDC India» була створена у 1988 році для експлуатації ГЕС «Tehri» встановленою потужністю 2,4 ГВт.

Раніше повідомлялося, що Total інвестує в сонячну енергетику в Індії

Французький нафтогазовий гігант Total, який вже є партнером в газовому бізнесі індійського енергетичного конгломерату Адані (Adani), інвестує 510 мільйонів доларів США, набуваючи 50% частку в діючих сонячних електростанціях загальною потужністю 2148 МВт, що належать Adani Green Energy Limited (AGEL).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!