RSS
Новости
17 июля 2020, 12:57
BMW підписала контракт з Northvolt на поставку акумуляторів для електрокарів
BMW вже підписала угоду з Northvolt на суму 2 млрд євро (близько 2,3 млрд доларів) на замовлення акумуляторних елементів для електричних транспортних засобів. Водночас, коли в акумуляторній промисловості переважають азіатські постачальники, угода BMW з Northvolt сигналізує про зміну ланцюжка поставок для європейських автовиробників з упором на стійкість і життєвий цикл акумулятора.

Northvolt буде виробляти акумуляторні батареї для BMW на новій гігафабриці, що будується в північній Швеції, де вона планує отримувати 100% своєї енергії з відновлюваних джерел, зокрема від вітряних і гідроелектростанцій. Компанія збирається почати виробництво елементів на новому заводі у 2024 році, а також утилізацію АКБ з вичерпаним терміном придатності. В рамках своєї програми «Revolt» Northvolt планує переробляти 25 000 тонн акумуляторних елементів в рік до 2022 року.

На додаток до переробки, Northvolt займеться пошуком такої сировини як кобальт і літій для своїх акумуляторних елементів. BMW планує відмовитися від використання рідкісних металів у своїх електричних двигунах п'ятого покоління, починаючи з наступного року.

Крім Northvolt, BMW поставляють акумуляторні батареї Samsung SDI та китайський виробник CATL, який будує новий завод в Ерфурті, Німеччина. За допомогою цих компаній BMW планує виробляти акумулятори для своїх електромобілів поруч з місцем їх виробництва в Німеччині, Китаї та в США.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія BMW запустить серійне виробництво iX3 до кінця літа 2020 року. Перші клієнти зможуть отримати електричний кросовер вже в цьому році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: speedme.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое