RSS
Новости
24 июля 2020, 11:21
Україна підписала угоду про участь у фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності із внеском 10 млн євро
Т.в.о. міністра енергетики Ольга Буславець та керуючий директор Департаменту навколишнього середовища та сталого розвитку ЄБРР Алістер Кларк підписали Угоду про внесок між Україною та ЄБРР щодо участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р).

Згідно з повідомленням Міненерго, угодою передбачено внесок України до Фонду в розмірі 10 млн євро, що дозволить отримати доступ до фінансової підтримки у вигляді грантів та технічної допомоги для реалізації проєктів з підвищення енергоефективності та поліпшення екологічної ситуації.

"Підписання угоди свідчить про зацікавленість України в підвищенні енергоефективності та екологізації країни. Це позитивний сигнал для міжнародних фінансових організацій, таких як ЄБРР, Європейський інвестиційний банк, Північний інвестиційний банк, Північна екологічна фінансова корпорація та Міжнародна фінансова корпорація", - зазначила Буславець.

У Міненерго зазначили, що участь України в попередній фазі Фонду дозволило залучити фінансування для реалізації 22 проєктів загальною вартістю 516 млн. євро.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський на початку липня уповноважив в.о. міністра енергетики України, першого заступника голови Міненерго Ольгу Буславець на підписання Угоди про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое