RSS
Новости
31 июля 2020, 15:19
Chevron використовуватиме відновлювану електроенергію для забезпечення своєї діяльності
Американська нафтогазова корпорація Chevron USA Inc. ( «Шеврон») уклала угоду з енергетичною компанією Algonquin Power & Utilities Corp. («Універсальна» Північноамериканська енергетична компанія, в портфелі якої генеруючі, збутові та мережеві активи), спрямовану на спільну розробку проектів в галузі відновлюваних джерел енергії, «які забезпечать електроенергією стратегічні активи в глобальному портфелі Chevron».

Відповідно до чотирирічної угоди, Chevron планує покривати частину своїх енергетичних потреб за допомогою об'єктів ВДЕ потужністю понад 500 МВт.

«Chevron має намір стати лідером в майбутньому енергетики, розвиваючи доступну, надійну та чисту енергію», - сказав Аллен Сеттервайт, президент Chevron Pipeline & Power. «Ця угода посилює прагнення Chevron знизити викиди вуглекислого газу, інвестуючи в надійні, масштабовані, рентабельні рішення в галузі відновлюваної енергії, які безпосередньо підтримують наш основний бізнес».

Очікується, що перші проекти ВДЕ будуть розміщені на ділянках «Шеврон». Їх будівництво планується почати в 2021 році. Електростанції забезпечуватимуть роботу Chevron в Пермському нафтогазовому басейні США (штат Техас і Нью-Мексико), Аргентині, Казахстані і Західній Австралії. Об'єкти генерації будуть перебувати у спільній власності сторін. Algonquin керуватиме проектуванням, розробкою та будівництвом об'єктів. Chevron буде закуповувати електроенергію, вироблювану цими об'єктами, за угодами про покупку електроенергії (PPA).

Які конкретно відновлювані джерела енергії будуть використовуватися не відомо, однак можна з упевненістю припустити, що мова буде йти, в першу чергу, про сонячну і вітрову енергію.

Нова угода цікава тим, що Chevron раніше досить консервативно ставився до ВДЕ і не був помічений у великих угодах в цьому секторі, відстаючи від інших найбільших нафтогазових компаній, таких як BP, Shell або Total, які вже купили численні активи в різних сегментах «нової енергетики».

Раніше ElektroVesti писали, що компанія Shell - лідер з інвестицій в «зелену» енергетику серед нафтогазових компаній.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!