RSS
Новости
7 августа, 19:38
ДТЕК вважає підозри слідства безпідставними у справі щодо формули Роттердам+
Енергохолдинг ДТЕК вважає безпідставними підозри НАБУ та САП щодо менеджерів компанії у справі щодо методики формування Оптової ринкової ціни на електроенергію яка включала визначення вартості вугілля за формулою «Роттердам+» затвердженної НКРЕКП на старому ринку електричної енергії.

Про це йдеться в опублікованій заяві компанії.

«За інформацією адвоката, досудове слідство по відношенню до співробітників ДТЕК призупинено. ДТЕК вважає, що це є черговим доказом безпідставності раніше висунутих підозр. Законність прийняття Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Постанови «Про затвердження Порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни на електричну енергію» підтверджена низкою рішень судів України та міжнародними дослідженнями», - йдеться у повідомлені ДТЕК.

ДТЕК зауважує, що компанія весь час слідства надавала НАБУ та САП документи й відповідала на численні запити, щоб слідство було всебічним та вичерпним.

Компанія очікує, що завершення слідства покладе край безпідставним політичним маніпуляціям і підозрам, які завдають шкоди репутації компанії та співробітників. А також, енергохолдинг буде застосовувати всі законі заходи задля захисту ділової репутації компанії.

Раніше повідомлялося, що у прокурорів залишилося два дні для передачі справи по "Роттердам +" до суду

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!