RSS
Новости
14 августа 2020, 21:29
Daimler погодилася врегулювати дизельний скандал, виплативши 3 млрд долларів
Компанія Daimler повинна заплатити в США штраф у розмірі близько $ 3 млрд в рамках врегулювання наслідків скандалу із заниженими викидами дизельних двигунів.

Німецький автовиробник заявив, що очікує, що його недавня угода з американською владою, включаючи Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA), Міністерство юстиції і Каліфорнійську раду з повітряних ресурсів (CARB), обійдеться приблизно в $ 1,5 млрд. Компанія також виплатить близько $ 700  млн в рамках врегулювання з власниками та ще «тризначну суму мільйонів євро» для виконання вимог угод.

Представник CARB повідомив Reuters, що врегулювання «досягне $ 1,5 млрд і торкнеться 250 тис. автомобілів по всій країні».  Більш детальна інформація буде опублікована після того, як американська влада передасть до суду рішення про згоду.  Це повинно відбутися приблизно в середині вересня.

На додаток до цієї оборудки Daimler вже заплатила близько $ 960 млн в минулому році в рамках врегулювання скандалу через звинувачення в тому, що автовиробник продав не менше 684 тис. автомобілів з програмним забезпеченням, яке дозволяло цим автомобілям обманювати тести на викиди.  Як з'ясувалося, шахрайство з тестами почалося ще в 2008 році, коли Daimler почала використовувати відповідне ПО в різних своїх автомобілях, від фургонів Vito до седанів C-класу і купе GLC.  З початку скандалу Daimler відкликала близько 800 тис. автомобілів по всьому світу.  З тих пір компанія також припинила продаж дизельних автомобілів в США.

Для порівняння, аналогічний скандал дізельгейт, що торкнувся компанії Volkswagen обійшовся автовиробникові в $ 35 млрд у вигляді штрафів і виплат.

Раніше повідомлялося, що Daimler в чотири рази збільшить продажі електрокарів і гібридів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!