RSS
Новости
21 августа 2020, 10:48
Південна Корея фінансуватиме розробку альтернативних акумуляторів
Для того щоб перетворити країну в лідера по виробництву батарей для електромобілів, Міністерство енергетики Південної Кореї вирішило профінансувати розробки в області альтернативних пристроїв зберігання енергії: літій-сірчаних і твердотільних батарей. Кошти на їх розробку отримають LG Chem і Samsung.

Міністерство торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї збирається в найближчі п'ять років інвестувати $ 25,3 млн в проекти по розробці альтернативних батарей. Зокрема, $ 5,07 млн спрямовуватиметься щорічно на підтримку літій-сірчаних акумуляторів LG Chem і твердотільних акумуляторів Samsung SDI.

 «Ми маємо намір захопити панівне становище на світовому ринку електромобілів, забезпечивши появу ключових технологій батарей на основі вимог споживачів», - завив представник міністерства.

Уряд сподівається, що літій-сірчані та твердотільні батареї зможуть підвищити запас ходу та безпеку електротранспорту. Як тільки проєкти будуть завершені, сторони підготують графік серійного виробництва нових акумуляторів, якими будуть оснащуватися електромобілі компаній Hyundai та Kia.

Зокрема, ємність літій-сірчаного акумулятора у два або три рази вища, ніж у літій-іонного, а дешевизна сірки дозволить знизити витрати. Однак, вони вимагають застосування великої кількості рідкого електроліту, який підвищує ризик загоряння. LG Chem разом з ученими з Університету KAIST успішно розробляють технологію виробництва літій-сірчаних батарей з меншою кількістю електроліту. На ринок вона повинна вийти у 2030 році.

Твердотільна батарея виключає нестабільність рідкого електроліту, і хоча їй не потрібен сепаратор, їй потрібно підвищити енергоємність та іонну провідність. Комерціалізація такого акумулятора очікується у 2027 році. Мета уряду - постаратися прискорити цю справу, щоб корейські виробники акумуляторів отримали з ними перевагу на світовому ринку.

Нагадаємо, що уряд Південної Кореї оголосив про плани витратити 114,1 трлн вон ($ 94,6 млрд) на «зелений новий курс», щоб створити робочі місця та допомогти економіці відновитися після впливу коронавірусу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!