RSS
Новости
28 августа 2020, 12:23
ЄБРР забезпечить $ 100 млн "Новус Україна" на будівництво «зеленого» розподільного центру і понад 30 магазинів до кінця 2022 року
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) забезпечить ТОВ "Новус Україна" синдикованим кредитом в $ 100 млн на будівництво "зеленого" розподільного центру та відкриття понад 30 нових магазинів до кінця 2022 року, що вдвічі збільшить загальне число супермаркетів мережі.

Як повідомила прес-служба банку, до $ 35 млн буде синдиковано з комерційними банками. Грантове фінансування проєкту надано урядом Японії та Європейським Союзом через Центр фінансування та передачі технологій у сфері кліматичних змін ЄБРР (FINTECC).

Відповідно до прес-релізу, кредит буде використаний для будівництва більше 30 нових магазинів Novus до кінця 2022 року, а також першого "зеленого" розподільного центру з установкою бесфреонових і безаміачних систем охолодження. Крім того, центр буде відповідати принципам екологічного будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method).

Площа логістичного центру перевищить 40 тис. кв. м, відзначено в прес-релізі Novus. Згідно з очікуваннями компанії, відкриття об'єкта дозволить поліпшити ланцюжок поставок продуктів в супермаркети, скоротити час та оптимізувати логістику.

"Даний кредит - велика підтримка для експансії ринку, а також реалізації "зелених" ініціатив Novus. Це доказ того, що компанія досягла необхідного рівня ділової зрілості, щоб заслужити довіру у найбільшого міжнародного фінансового інвестора в Україні", - цитується в повідомленні генеральний директор Novus.

Раніше ЕлектроВісті писали, що румунська компанія з роздрібної торгівлі Dedeman заявила, що планує встановити фотоелектричні електростанції на дахах 28 своїх магазинів. На проєкт виділяють 4 мільйони євро інвестицій. Згенеровану сонячними панелями електроенергію компанія буде використовувати для власного споживання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!