RSS
Новости
4 сентября 2020, 10:50
На заводі в Китаї встановлюється перша сонячна електростанція потужністю 1,9 МВт
На заводі «Континенталь» в Китаї встановлюється перша сонячна електростанція компанії. Як заявив виробник шин і постачальник автомобілів з Ганновера, мова йде про завод в місті Чжанцзяган, що розташоване приблизно в 150 кілометрах на північний захід від Шанхая. Там компанія виробляє спінену ПВХ-плівку та штучну шкіру для китайської автомобільної промисловості на спільному підприємстві з китайським виробником. Цей виробничий майданчик також є частиною підрозділу Conti-Tech.

Планується, що в майбутньому сонячна електростанція на першому етапі буде покривати половину потреб заводу в електроенергії за рахунок генерації сонячної електроенергії в денний час доби. Для цього на дахах заводу «Континенталь» встановлюються 7000 полікристалічних сонячних батарей потужністю 275 Вт кожна. Вони займають в цілому 20 000 квадратних метрів, їх пікова потужність досягне 1,9 МВт. Очікуване вироблення електроенергії складе 1,8 мільйона кВт*ч на рік. У періоди низької потреби в електроенергії сонячні батареї зможуть також подавати надлишкову електроенергію в мережу заводу.

За власною інформацією, «Континенталь» поставив перед собою мету до кінця 2020 роки використовувати тільки електроенергію з відновлюваних джерел.

Національне енергетичне агентство Китаю є прихильником розвитку децентралізованих відновлюваних джерел енергії. Про це йдеться в керівних принципах здійснення 13-го п'ятирічного плану розвитку відновлюваних джерел енергії 2017 року. Завод у місті Чжанцзяган активно відреагував на національний план розвитку відновлюваних джерел енергії.

Нагадаємо, Національна енергетична адміністрація Китаю (NEA) повідомила, що приріст потужності сонячних електростанцій у країні в перші 6 місяців 2020 року склав 11,52 ГВт, що трохи більше ніж 11,4 ГВт, встановлених за аналогічний період минулого року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!