RSS
Новости
4 сентября 2020, 12:24
Apple збудує два найбільших у світі наземних вітрогенератора в Данії
Американська корпорація Apple оголосила, що побудує два найбільших у світі наземних вітрогенератора в Данії в рамках розширення своїх інвестицій у відновлювані джерела енергії.

Нові турбіни заввишки 200 метрів, збудовані в поблизу міста Есберг, будуть виробляти 62 гігаватт-години енергії щороку, чого достатньо для живлення майже 20 000 будинків. Цей район також буде використовуватися в якості випробувального полігону для більш потужних морських вітряних турбін, які можуть бути побудовані в майбутньому.

Електроенергія, вироблена в Есберзі, буде забезпечувати центр обробки даних Apple у Віборгу, а вся надлишкова енергія буде надходити в датську мережу. Цей дата-центр обслуговує роботу App Store, Apple Music, iMessage, Siri та інші сервіси в Європі. Раніше, Apple вже побудувала одну з найбільших в Скандинавії сонячних батарей для живлення центру обробки даних.

«Інвестиції в чисту енергію забезпечують проривні інновації, які приносять екологічно чисту енергію та хороші робочі місця для підприємств та місцевих спільнот. Це область, в якій ми повинні лідирувати – заради нашої планети та майбутніх поколінь», – сказала віце-президент Apple по навколишньому середовищу, політиці та соціальним ініціативам Ліза Джексон.

Нагадаємо, що корпорація Apple оголосила, що стане «вуглецево-нейтральною» по всьому своєму ланцюжку поставок до кінця десятиліття.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое