RSS
Новости
4 сентября 2020, 12:59
Китайські вчені створили органічний сонячний модуль з ефективністю 14,4%
Вчені з Китаю розробили органічний модуль площею 18 см2, який називається DTY6. Пристрій має сертифіковану ефективність 13,98%, але може досягнути 16,1%.

Група вчених з Південно-Китайського технологічного університету створила високоефективний органічний сонячний елемент із ефективністю понад 14%. Пристрій засновано на акцепторі нефулерену під назвою DTY6, який широко використовується у дослідженнях органічних сонячних елементів.

Акцептор синтезували з алкільними ланцюгами. Алкільні ланцюги - це молекули, які містять лише атоми вуглецю та водню, мають сильне та широке поглинання та високу рухливість електронів. Вони також широко застосовуються при розробці високоефективних органічних сонячних елементів. Крім того, міні-панель має більшу площу в порівнянні зі звичайними пристроями з органічним покриттям.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Enel Green Power, підрозділ з відновлюваних джерел енергії італійської енергетичної компанії Enel, та Національний інститут сонячної енергії (INES) - підрозділ Французької комісії з альтернативних джерел енергії та атомної енергії (CEA) - досягли ефективності 25,0% для гетероструктурного сонячного елемента з активною поверхнею 213 см2 на основі формату кремнієвої пластини M2.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!