RSS
Новости
4 сентября 2020, 16:20
У Техасі запустили сонячну станцію потужністю 245 МВт
В окрузі Аптон, штат Техас запрацювала сонячна електростанція потужністю 245 Мвт. Другу чергу СЕС Roadrunner ввела в експлуатацію Enel Green Power. Це найбільша діюча сонячна електростанція в Техасі і найбільший актив Enel у сфері сонячної генерації у Сполучених Штатах загальною встановленою потужністю 497 МВт.

Електростанція Roadrunner включає в себе 1,2 мільйона двосторонніх сонячних панелей, які будуть виробляти близько 1,2 ТВт-год на рік, що дозволить скоротити щорічні викиди вуглекислого газу в атмосферу на 792 000 тонн.

Продаж електроенергії станції Roadrunner здійснюватиметься за угодою про купівлю електроенергії з Mondelēz International, в рамках якої остання закуповуватиме 65 МВт енергії, та аналогічною угодою з компанією Clorox, в рамках якої остання закуповуватиме 70 МВт енергії. Договір з Mondelēz International є найбільшим прикладом співпраці цієї компанії в галузі відновлюваних джерел енергії і дає можливість світовому лідеру з виробництва продуктів харчування істотно просунутися в досягненні своєї мети по скороченню викидів вуглекислого газу від виробничої діяльності на 15 відсотків до 2020 року. Угода з Clorox покриває приблизно половину обсягу електроенергії, повністю виробленої від відновлюваних джерел енергії, для виробничих потреб компанії в США і Канаді, де вони прагнуть перейти на стовідсоткове споживання «зеленої» енергії. Очікується, що договір допоможе Clorox прискорити досягнення цієї мети до 2021 року, що на 4 роки випереджає спочатку встановлений компанією план.

"Наша команда з інжинірингу та будівництва реалізувала проект монументальних масштабів за рекордний час, незважаючи на всі труднощі нашого часу, - прокоментував Глава Enel Green Power у Північній Америці Георгіус Пападімітріу, - Завдяки портфелю активів загальною потужністю понад 6 ГВт відновлюваної генерації ми продовжуємо реалізацію нашої стратегії безперервного зростання в США і Канаді».

Раніше ElektroVesti писали, що Amazon інвестує в п'ять нових сонячних електростанцій загальною потужністю 615 Мвт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!