RSS
Новости
4 сентября 2020, 19:30
«Укрінтеренерго» вимагає за борги за електроенергію відключити Одеський НПЗ та ряд комунальних закладів
ДПЗД «Укрінтеренерго», на якого покладені функції постачальника «останньої» надії, надіслало в січні-липні 2020р до НКРЕКП скарги на дії операторів систем розподілу, які не хочуть на вимогу підприємства відключати від енергозабезпечення ряд важливих підприємств та установ, зокрема комунальне транспортне підприємство у м. Харків, лікарні в м. Миколаїв та Одеський нафтопереробний завод.

Про це повідомляється в опублікованому проекті постанови НКРЕКП, який планується розглянути на засіданні регулятора 9 вересня.

Зокрема «Укрінетренерго» вимагало від регіональних розподільчих компаній відключити від енергозабезпечення КП «Міськелектротранссервіс» (м. Харків), ДП «Одеський нафтопереробний завод», деякі інфекцій лікарні та школи в м. Миколаїв за борги за спожиту електроенергію.

Оскільки, як зазначається в проекті постанови НКРЕКП, розподільчі компанії не виконали вимоги ПОН, комісія ініціює перевірки в цих компаніях на предмет дотримання ліцензійних умов.

Раніше повідомлялося, що через борги водоканалів за електрику мешканці Дніпропетровської області можуть лишитись без води і світла

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!