RSS
Тренды
11 сентября, 21:38
У першому півріччі 2020 року ВДЕ виробили 52% електроенергії в ФРН - статистика
За попередніми підрахунками Федерального статистичного управління (Statistisches Bundesamt), в першій половині 2020 року в Німеччині було вироблено і передано в мережу 248,2 мільярда кіловат-годин електроенергії. 51,8% від цього числа - або 128,4 мільярда кіловат-годин - припадають на поновлювані джерела енергії.

У першому півріччі минулого року частка відновлюваних джерел енергії становила 43,3%.  В цілому виробництво електроенергії з поновлюваних джерел енергії виросло на 8,3% в порівнянні з першим півріччям 2019 року, при цьому найвищий приріст відзначений у вітроенергетиці - 12,9%.

Відмітимо, що за перші шість місяців 2020 р вітроенергетика стала найбільшим виробником електроенергії в Німеччині з часткою в 29%.  Вона обійшла вугільні електростанції, які історично були найбільшими виробниками електрики.

Зростання виробництва електроенергії фотоелектричними сонячними системами також вражає.  У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вони виробили на 9,9% більше - 24,7 мільярда кіловат-годин або 10% від загального обсягу виробництва електроенергії.

Такий високий результат ВДЕ частково обумовлений «кризою коронавіруса», що знизив споживання енергії, проте, як ми пам'ятаємо, і до кризи ВДЕ били рекорди.  У лютому їх частка вперше перевищила 60% за цілий календарний місяць.

За даними Федерального статистичного управління, кількість електроенергії, виробленої «традиційними» електростанціями, скоротилося на 22,6% в порівнянні з першим півріччям 2019 року.  Найбільше впала вугільна генерація, тут мінус склав 37,8%. Виробництво електроенергії атомних електростанцій також знизилося, в той час як газова генерація залишилася приблизно на торішньому рівні.

Зниження виробництва електроенергії  «базових» електростанцій привело до зростання імпорту електроенергії.  У першому півріччі імпорт зріс на 43,3% до 25,7 мільярда кіловат-годин.  В основному електрику імпортувалося з Франції - близько третини імпорту.  Навпаки, обсяг експорту електроенергії знизився на 11,6% до 33,6 мільярда кіловат-годин.  Однак в цілому Німеччина залишається нетто-експортером електроенергії.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині встановлено 200 тис. домашніх систем зберігання електроенергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!