RSS
Новости
18 сентября, 14:34
«Гарпок» пропонує встановити ціну електроенергії на ВДР на 5% більше від ціни РДН
ДП «Гарантований покупець» пропонує встановити ціну електроенергії на внутрішньодобовому ринку не менше 105% від ціни на ринку «на добу наперед» РДН, а також запровадити для нього окремий коефіцієнт небалансу – не менше 95% від РДН.

Про це повідомив директор підприємства Костянтин Петриковець під час 11-го Енергетичного дня, який провело Європейсько-Українське енергетичне агентство.

«Одним із дуже серйозних питань, яке покращить ситуацію на ринках, особливо на РДН – це є встановлення мінімальної ціни на внутрішньодобовому ринку, яка має перевищувати рівень ціни на ринку «на добу наперед». Це дозволить збільшити обсяг попиту на РДН і стабілізувати ціну. Також ми пропонуємо застосувати окремий коефіцієнт для «Гарантованого покупця» в частині визначення небалансів»,- сказав директор «Гарантованого покупця».

За його словами, це призведе до того, що у інших гравців на ринку не буде зацікавленості попадати на балансуючий ринок. Адже, така формула призведе до значного зменшення ціни продажу для інших учасників крім «Гарпока», і до значного зниження в частині покупки небалансів «Гарантованого покупця».

«Наші пропозиції ми направили і до Міністерства енергетики, і до Кабінету міністрів, і до НКРЕКП, та маємо надію що за результатами розгляду, все таки будуть прийнятті відповідні заходи», - повідомив Петриковець.

Раныше повыдомлялося, що ГарПок на 100% розрахувався з виробниками «зеленої» електроенергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!