RSS
Новости
18 сентября, 16:43
«Енергоатом» не може заборонити перепродаж його електроенергії на ринку «на добу наперед»
НАЕК «Енергоатом» не може заборонити покупцям, які придбали електроенергію компанії на майданчику «Української енергетичної біржі», перепродавати її в подальшому на ринку «на добу наперед», хоча раніше компанія заявляла, що саме продаж великими лотами має не допустити такого перепродажу.

«Умови двостороннього договору є типовими для усіх покупців електричної енергії ДП «НАЕК «Енергоатом» та наразі не містять вимоги щодо обмеження можливості подальшого перепродажу обсягів електроенергії на ринку «на добу наперед», - йдеться у повідомленні.

Також в компанії повідомили, що НКРЕКП має важелі, щоб унеможливити спекулятивні дії на ринку. «Енергоатом» надіслав в НЕК «Укренерго» пропозицію щодо розробки механізму детального відстеження кінцевого походження джерел електроенергії за фактичними даними «для контролю за використанням обсягів електроенергії, придбаних за двосторонніми договорами з виробниками».

Раныше повыдомлялося, що "Енергоатом" продав для експорту 36 тис. МВт*г електроенергії за ціною 948 грн / МВт*гРесурс придбало ТОВ "Газопостачальна компанія" Нафтогаз ".

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!