RSS
Новости
18 сентября, 21:32
У Латинській Америці потужності відновлюваної енергетики зростуть до 123 ГВт за п’ять років
За п'ять років потужності відновлюваної енергетики у Латинській Америці збільшаться з 49 ГВт до 123 ГВт до 2025 року. Про це йдеться у звіті аналітичної компанії Rystad Energy.

Експерти очікують, що потужності відновлюваних джерел енергії у Латинській Америці зростуть найбільше у Бразилії, Мексиці, Чилі, Колумбії та Аргентині.

Відзначається, що низькі ціни у поєднанні з великою доступністю землі призвели до зростання конкуренції, що призвело до хвилі мегапроектів. З 2018 року на ринку домінують сонячні та вітряні установки потужністю від 50 до 300 МВт.

Експерти вважають, що популярність мегапроектів з нарощування потужностей збережеться. До 2025 року вони складуть близько 70% вітрових і сонячних активів у регіоні.

В даний час сонячна електростанція Вільянуева потужністю 828 МВт у Мексиці, що належить Enel, є найбільшою в регіоні. Однак, незабаром компанія Aurora Energias побудує у Бразилії сонячну електростанція потужністю 1,3 ГВт.

Поширення мегамасштабних проектів і мінімальні вимоги до проектів роблять Латинську Америку хорошим ринком для великих європейських компаній. Більшість з топ-10 компаній з найбільшими відновлюваними потужностями у Латинській Америці є європейськими. Так європейські Enel, Iberdrola, EDF і Engie входять у першу п'ятірку.

Раніше повідомлялось, що Enel почав будівництво найбільшої вітрової електростанції в Латинській Америці на 716 МВт

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!