RSS
Новости
18 сентября, 22:40
Нардеп: Переводити "Укргідроенерго" під контроль уряду — не доцільно
"Укргідроенерго" демонструє позитивну фінансову діяльність, а тому його передача з Міненерго до відання Кабміну - недоцільна. Про це розповів народний депутат Анатолій Костюх.

"Враховуючи  фінансову ситуацію на ринку енергетики, коли "Укргідроенерго" стає більш вигідним, компанія нормально функціонує, і зараз переводити її із під контроль Міністерства енергетики до просто прямого підпорядкування кабміну - взагалі неправильно", - сказав нардеп.

Також він звернув увагу, що такі радикальні рішення можуть негативно позначитися на співпраці генеруючої компанії з кредиторами.

"Кредитори, коли компанія переходить з одного підпорядкування в інше, можуть запросити виплатити кредити. Відповідно до цього, це є одним із моментів, чому цього не бажано робити", - зауважив Костюх.

"Укргідроенерго" має керувати Міненерго, яке формує політику у сфері всієї енергетики країни, додав він. На його думку, є державні підприємства, якими справді треба займатися, але це явно не "Укргідроенерго", тому що показники хороші, а компанія прибуткова.

Раніше повідомлялося, що Міненерго звільнило 2 членів спостережної ради "Укргідроенерго

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!