RSS
Новости
25 сентября 2020, 21:37
Після оголошення намірів переходу на «чисту» енергії, акції BP обвалились до мінімуму за 25 років
Лише через тиждень після розкриття свого плану перетворення в гіганта чистої енергії, BP побачила, як ціна її акцій впала до 25-річного мінімуму.

Минулого тижня гендиректор ВР Бернард Луні провів триденну презентацію, під час якої намагався показати світу, що нафтогазовий гігант може адаптуватися до низьковуглецевого майбутньому без шкоди для прибутку.

На біржі в Лондоні акції BP торгуються за мінімальною ціною з жовтня 1995 року. Це свідчить про те, що слова керівництва не вразили акціонерів компанії. Загальну картинку також псують зниження цін на нафту та занепокоєння щодо другої хвилі COVID-19.

«Інвестори як і раніше налаштовані скептично, – сказав Мірза Байга, глава глобального управління Aviva Investors. – Тим більше, що цей крок нав'язується компанії зміною клімату».

Луні зайняв пост генерального директора в лютому і так званий «тиждень ВР» був для нього важливим моментом, покликаним втілити в життя сміливі плани по перетворенню енергогіганта на компанію з нульовим показником викидів до 2050 року. Також цей захід був його шансом переконати акціонерів залишитися в ВР після того, як в серпні компанія вдвічі скоротила дивіденди.

Рашіше повідомлялося, що концерн BP планує збільшити свій портфель ВДЕ до 50 ГВт вже до 2030 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!