RSS
Новости
2 октября 2020, 15:45
Hyundai та Kia будуть заряджати європейські електромобілі: деталі нового сервісу
Hyundai та Kia вирішили розширити свій вплив на ринку електромобілів й запропонують клієнтам нову послугу. Спільно з Digital Charging Solutions компанії запускають в Європі послугу зарядки для електромобілів.

Зарядні системи будуть представлені відразу під двома марками – Charge myHyundai та KiaCharge.

Так, вже цієї осені в семи країнах Європи, зокрема в Італії, Польщі та Іспанії, а потім Австрії, Франції, Німеччини та Швейцарії зявляться зарядні станції KiaCharge. А ближче до кінця року скористатися послугами мережі можуть й водії у Великобританії.

Що ж стосується Charge myHyundai, то заправки цієї мережі спочатку будуть доступні у Франції, Швейцарії, Норвегії, Іспанії, Італії та Чехії . Їх відкриття очікується також ве цієї осені.


Варто зазначити, що після активації послуги клієнтам нададуть доступ до понад 160 тисяч пунктів зарядки Digital Charging Solutions – найбільшої в Європі мережа зарядних пристроїв.

Зарядити електромобіль можна буде через спеціальний додаток в електромобілях Hyundai та Kia, який підтримує як iOs, так і Android. Програми зможе запускати процес зарядки з салону автомобіля за допомогою голосового помічника навіть під час руху.


Оплачувати рахунок можна буде один раз на місяць. Проте в Charge myHyundai та KiaCharge ще не розкрили подробиці щодо умов надання своїх послуг.

Нагадаємо, Hyundai представив перший в Кореї проект трамвая на водневому паливі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!