RSS
Новости
2 октября 2020, 17:12
Rail Cargo Group збільшить частоту поїздів Китай-Угорщина, які прямують через Україну
Rail Cargo Group, дочірня компанія Австрійських федеральних залізниць (ÖBB), до кінця 2020 року планує збільшити частоту контейнерних поїздів з Сіаня і Цзинаня в Будапешт з одного до двох рейсів на тиждень.

Як повідомляє Rail Cargo Group, маршрути зазначених контейнерних поїздів компанії проходять транзитом через Україну.

"Товари з Китаю в Центральну і Південно-Східну Європу, в основному, перевозяться морським транспортом через порт Пірей і порти Адріатичного моря. Наша система TransFER і високошвидкісний маршрут Сіань-Будапешт дозволяють нам створити альтернативу у вигляді перевезень по залізниці для ринків Центральної та Східної Європи, і все це з термінами транспортування від 11 до 15 днів ", - інформують в компанії. Уточнюється, що з Сіаня (провінція Шеньсі) поїзд іде через Достик на казахстансько-китайському кордоні, потім через територію РФ, транзитом через Україну до станцій Захонь / Еперешке, а далі до терміналу RCG BILK в Будапешті.


Також транзитні поїзди через Україну йдуть в Будапешт з Цзинаня (провінція Шаньдун), час у дорозі становить від 12 до 14 днів, маршрут прокладений через Монголію.


Як сказано на сайті Rail Cargo Group щодо обох поїздів, зараз здійснюється "1 круговий рейс в тиждень, очікується збільшення до 2 кругорейсів в тиждень до кінця 2020 року".

Раніше ElektroVesti писали, що перший контейнерний поїзд з Ухань прибув на станцію УЗ "Київ-Ліски".

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!