RSS
Новости
2 октября 2020, 17:50
Equinor почав будівництво найбільшої в світі плавучої ВЕС для енергопостачання нафтових платформ
Норвезька нафтогазова компанія Equinor вчора повідомила про початок будівництва офшорної плавучої вітрової електростанції Hywind Tampen. Раніше, в квітні поточного року, норвезька влада видала відповідний дозвіл.

«Це буде перша в світі плавуча вітрова електростанція для енергопостачання морських нафтогазових платформ. Це також буде найбільша в світі плавуча офшорна вітрова електростанція і важливий крок на шляху до індустріалізації рішень і зниження витрат в майбутніх проектах морської вітроенергетики », - зазначає Equinor.

Вітрова електростанція Hywind Tampen буде складатися з 11 вітряних турбін потужністю по 8 МВт (модель Siemens Gamesa SG 8.0-167 DD) і задовольняти близько 35% річної потреби в електроенергії п'яти нафтових платформ Snorre A і B і Gullfaks A, B і C. Плавуча ВЕС буде розташована в 140 км від берега між ділянками Snorre і Gullfaks на глибині від 260 до 300 м.

Запуск Hywind Tampen запланований на кінець 2022 року. Очікується, що заміна газової генерації на платформах вітровою енергією дозволить скоротити викиди CO2 більш ніж на 200 000 метричних тонн в рік, що важливо для Equinor, що прагне до углероодной нейтральності.

Нагадаємо, BP і Equinor створили партнерство для розвитку офшорної вітроенергетики в США.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!