RSS
Истории
9 октября 2020, 11:54
В Нідерландах ввели в експлуатацію дахову сонячну електростанцію потужністю 18 МВт
PVH Corp, власник брендів одягу Calvin Klein і Tommy Hilfiger, оголосила про встановлення «найпотужнішої у світі» сонячної електростанції на даху свого складського комплексу в Венло, Нідерланди.

Її потужність становить 18 МВт, вона складається з понад 48 тисяч сонячних панелей. Площа покрівлі: 12,6 гектара.

Вироблення цієї фотоелектричної установки не просто повністю покриє потреби об'єкта в електроенергії. Її річний обсяг буде перевищувати все річне споживання електроенергії компанії, її складів, офісів, магазинів у Нідерландах.

Сонячна електростанція була встановлена бельгійською інжиніринговою компанією IZEN, яка в минулому році була придбана VINCI Energies.

PVH є учасником ініціативи RE100 й зобов'язується працювати на 100% відновлюваній електроенергії з 2030 року.

Мартін Хагман, генеральний директор Tommy Hilfiger Global і PVH Europe, зазначив, що цей сонячний проєкт являє собою «величезний крок» в реалізації прагнення компанії перейти на 100% відновлювану електроенергію до 2030 року, а також досягти 30% скорочення викидів вуглецю в ланцюжку поставок до того ж терміну.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Угорщині ввели в експлуатацію дахову сонячну електростанцію потужністю 12 МВт. За словами Audi і E.ON, система встановлена на дахах двох логістичних центрів автовиробника в Дьєрі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!