RSS
Новости
9 октября 2020, 20:24
Індійські архітектори розробили оглядову вежу з сонячним фасадом
Індійські архітектори розробили оглядову вежу з фасадом із сонячних панелей. Проект «Сонячне дерево» представило архітектурне бюро NUDES.

35-метрова вежа має модульну будову і складається з безлічі збірних модульних осередків, об'єднаних у цілісну конструкцію округлої форми. Проект задуманий як композитна конструкція зі сталі і дерева.

Фасад будівлі складається з безлічі виступаючих балконів, з яких можна милуватися навколишніми пейзажами. Передбачається, що конструкція оглядової вежі дозволить збирати її з окремих готових елементів безпосередньо на місці встановлення.


У центрі «сонячного дерева» складається з круглого пандуса, який з'єднується з орбітальним коридором, що веде в окремі осередки, які обертаються і укладаються один на одного, створюючи динамічну збірку, яка пропонує різноманітні перспективи та враження на кожному рівні. Кожен модульний, збірний осередок складається з виступаючих балконів, які дозволяють відвідувачам вийти з вежі і поглянути на пейзаж, позбавлений будь-яких візуальних бар'єрів.

Кожен модуль складається з невеликого оглядового майданчика і «сонячного листа» — довгого, але легкого, вигнутого виступу, покритого сонячними панелями. Передбачається, що згенерованої «сонячної» електроенергії буде більш ніж достатньо для повного забезпечення енергопотреб будівлі.

Оглядова вежа зможе передавати надлишки електроенергії у загальну мережу і отримати статус будівлі з позитивним енергобалансом.

Вершина вежі увінчана небесною палубою і всепогодною скляною капсулою. З верхнього поверху відкривається 360-градусний панорамний вид на захоплюючий дух пейзаж.

Нагадаємо, в Індії запустили сонячні станції загальною потужністю 600 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое