RSS
Новости
16 октября 2020, 22:41
ЄБРР видасть Дніпру 25 млн євро кредиту на підвищення енергоефективності
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть до 25 млн євро кредиту КП "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" (Дніпро) для підвищення енергоефективності 98 громадських будівель, включаючи 67 дитячих садків, 27 шкіл і чотири поліклініки

"Очікується, що інвестиції приведуть до значного поліпшення стану будівель за рахунок ремонту приміщень і задоволення потреб в опаленні, підвищення рівня комфорту і надійності послуг в дитячих садах, школах і поліклініках, а також до зниження витрат на енергію і технічне обслуговування будівель, зменшенню викидів CO2  ", - повідомив банк.

Згідно з інформацією на сайті банку, рада директорів ЄБРР схвалила цей проект на поточному тижні.

Термін погашення кредиту - 13 років, включаючи пільговий період до трьох років, з 20 рівними виплатами раз на півроку.  Крім цього, кредит буде забезпечений повною муніципальної гарантією міста, уточнив банк.

Передбачається, що кредит буде співфінансуватися за рахунок інвестиційного гранту в розмірі до EUR 5,5 млн, який надасть Східноєвропейський фонд енергоефективності та навколишнього середовища (E5P) за умови затвердження гранту Асамблеєю спонсорів E5P.

Крім цього, місцевий внесок в розмірі до EUR 2,5 млн покриватиме додаткові заходи з енергозбереження та капітального ремонту.

В ЄБРР додали, що кредит буде підпроектом програми фінансування енергоефективності в державному секторі (PSEEF), яка складається з позик під гарантії муніципальних органів влади в Україні, спрямованих на сприяння поліпшення заходів щодо підвищення енергоефективності в громадських будівлях в українських містах.

Раніше повідомлялося, що в ЄС не розуміють, чому в проєкті бюджету України відсутні кошти на енергоефективність

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое