RSS
Новости
23 октября 2020, 12:28
Паризький Діснейленд побудує найбільший в Європі сонячний навіс потужністю 30 МВт
Паризький Діснейленд оприлюднив плани з будівництва одного з найбільших в Європі сонячного навісу потужністю 30 МВт на своїй автостоянці, при цьому 67 тис. сонячних батарей First Solar захищатимуть 9 600 паркувальних місць від сонячної спеки влітку, дощу та снігу взимку.

Очікується, що сонячна електростанція буде генерувати 31 гігават-годин на рік, що становить 17% електроенергії, що споживає Паризький Діснейленд.

Реалізація проєкту здійснюється французькою компанією Urbasolar, яка є дочірньою компанією швейцарської енергопостачальної компанії Axpo. Будівництво почалося ще в липні цього року. Очікується, що перша черга буде введена в експлуатацію навесні наступного року, а повне введення в експлуатацію намічене на 2023 рік. Вартість проєкту становить 36 млн євро.

Але це буде не тільки один з найбільших проєктів дахових сонячних електростанцій в Європі, він також буде залучати особливу увагу. Згідно Axpo, частина сонячної електростанції буде світитися вночі у вигляді контуру Міккі Мауса, котрого буде видно з неба.

Раніше ЕлектроВісті писали, що паризький оператор аеропортів Groupe ADP підписав 21-річний договір купівлі-продажу електроенергії (PPA) з французьким постачальником газу та електроенергії GazelEnergie та розробником сонячних проєктів Urbasolar для електропостачання трьох аеропортів Париж-Шарль-де-Голль, Орлі та Ле-Бурже.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое